Szkółka Piłkarska MOSiR Mielec - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Buttony

GODZ.TRENINGÓW

Treningi w naszej AKADEMII odbywają się:

 

Poniedziałek :

-  rocznik:  2004  godz.17.30 SALA SZK.PODST NR 13

 

-  rocznik: 2005    godz 18.45 SALA GIMN NR.2

 

- rocznik: 2008-2009 - SALA w szkole podst.nr9 godz. 17.00

 

Wtorek:

-rocznik: 2006,2007     godz.17.00-19.00 SALA CHORZELÓW

- rocznik 2003           godz.17.30 boczna sala MOSiR

 

Środa:

-  rocznik: 2003      godz 17.30-19.30 

 

- rocznik: 2008-2009   SALA szk.podst nr 9 godz 17.30-19.30                       

Czwartek:

-rocznik: 2006,2007    godz.17.00 - 19.00-sala Chorzelów  

 

Piątek:

- rocznik 2003        17.00 sala gimn. nr 2 

-     rocznik 2004                    17.10 - sala szkoły podstawowej  nr 13

-    rocznik 2005                       18.30     sala gimn. nr 2

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 185, wczoraj: 167
ogółem: 178 795

statystyki szczegółowe

SĄ Z NAMI

 

 

 

Aktualności

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ODNOŚNIE OBOZU

  • autor: admin, 2015-01-27 23:26

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed obozem

W związku ze zbliżającym się wyjazdem na obóz zimowy, zapraszamy rodziców naszych zawodników na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 2 lutego w kawiarence klubowej na hali MOSiR o godzinie 19:30. Zapraszamy!


W NIEDZIELĘ ROCZNIK 2003 ZAGRA O PUCHAR PREZESA PZPN

  • autor: admin, 2015-01-26 23:15

W niedzielę rocznik 2003 będzie gospodarzem ogólnopolskiego turnieju

W niedzielę 1 lutego w hali mieleckiego MOSiRu rozegrany zostanie ogólnopolski turniej piłkarski „O Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Pana Kazimierza Grenia”. W imprezie rywalizować będzie dziesięć ekip rocznika 2003, w tym dwie nasze drużyny. Oprócz „mieleckich Orłów” zagrają: Siarka Tarnobrzeg, Unia Tarnów, Granat Skarżysko-Kamienna, Orlik Ulanów, FA Busko-Zdrój, Soccer Ropczyce, TAP Tarnów, Chemik Pustków.

Początek zmagań o godzinie 9:00, planowane zakończenie ok. 16:30.

Zapraszamy!!!


PRZYPOMINAMY O AKTUALIZACJI KART ZDROWIA

  • autor: admin, 2015-01-26 13:54
Karty zdrowia do uzupełnienia przed obozem

W związku z planowanym wyjazdem na obóz zimowy, zwracamy się z prośbą o uaktualnienie badań lekarskich.


ROCZNIK 2007 NAJLEPSZY w ROPCZYCACH

  • autor: admin, 2015-01-25 17:04

Rocznik 2007 najlepszy w Ropczycach

Znakomicie zaprezentowali się chłopcy rocznika 2007 pod wodzą trenera Dariusza Szadego. Podczas rozgrywanego w Ropczycach turnieju Soccer Cup, nasze „Orły” okazały się bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie mecze.

Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik – Bartosz Zabrzyski.

Skład: Dąbrowski Bartosz, Gancarz Jan, Jajkiewicz Piotr, Krakowski Oliwier, Łałak Jakub, Miłoś Igor, Szady Maksymilian, Szlęk Szymon, Jacek–Miranda Bartosz, Purski Oliwier, Zabrzyski Bartosz, Rogóż Karol, Czuchra Karol

Wyniki AP Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec rocznik 2007:

2:0 z DAP Dębica (Zabrzyski x2)

7:0 z JKS Jarosław (Zabrzyski x5, Dąbrowski, Miranda-Jacek)

2:0 z KAP Bardomed Krosno (Zabrzyski, Dąbrowski)

4:0 w półfinale z FA Rzeszów (Zabrzyski x3, Dąbrowski)

4:1 w finale z DAP Dębica (Dąbrowski, Rogóż x2, Purski)

Klasyfikacja końcowa turnieju w Ropczycach rocznika 2007:

1. AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MOSiR MIELEC

2. DAP Dębica

3. Football Academy Rzeszów

4. Soccer Ropczyce

5. Piast Tuczempy

6. KAP Bardomed Krosno

7. JKS Jasło

8. Stal Rzeszów

 

 


BRĄZ ROCZNIKA 2008 W JAŚLE

  • autor: admin, 2015-01-25 16:58

Brąz rocznika 2008 w Jaśle

Świetnie spisali się nasi zawodnicy rocznika 2008. Podczas pierwszego wyjazdowego turnieju uplasowali się na trzecim miejscu. Jan Szwaja z Piłkarskich Nadziei został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wyniki AP Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec:

0:1 z Szesnastką Przemyśl

5:1 z UKS Szóstka Jasło (Szwaja x3, Wójtowicz, Sroka)

3:2 z Igloopolem Dębica (Jackowski, Szwaja, Szady)

1:0 z KAP Bardomed Krosno (Ielo)

0:1 w półfinale z Ziomkami Rzeszów

1:0 w meczu o III miejsce z AP Jasło (Wójtowicz)

 

skład: Sito Aleksander, Jackowski Patryk, Bendkowski Dominik, Krempa Gabriel, Kowalik Szymon, Szady Julian, Ielo Michele, Wójtowicz Mateusz, Sroka Szymon, Szwaja Jaś, Klich Kacper, Janik Michał oraz trenerzy Bogdan Mokrzycki i Marcin Paterak

 

Końcowa klasyfikacja:

  • Szesnastka Przemyśl

  • Ziomki Rzeszów

  • AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MOSiR MIELEC

  • AP Jasło

  • UKS Szóstka Jasło

  • KAP Krosno

  • Igloopol Debica

  • AP Goal Nowy Sącz


KADRA ROCZNIKA 2008 NA TURNIEJ W JAŚLE

  • autor: admin, 2015-01-24 08:25
Kadra rocznika 2008 na turniej w Jaśle

Trenerzy Bogdan Mokrzycki i Marcin Paterak powołali następującą kadrę na niedzielny turniej w Jaśle:

Sito Aleksander, Jackowski Patryk, Bendkowski Dominik, Krempa Gabriel, Kowalik Szymon, Szady Julian, Ielo Michele, Wójtowicz Mateusz, Sroka Szymon, Szwaja Jaś, Klich Kacper, Janik Michał


KADRA ROCZNIKA 2007 NA TURNIEJ W ROPCZYCACH

  • autor: admin, 2015-01-24 08:19

Kadra rocznika 2007 na turniej w Ropczycach

Trener rocznika 2007 - Dariusz Szady, powołał następującą kadrę na niedzielny turniej w Ropczycach:

Dąbrowski Bartosz, Gancarz Jan, Jajkiewicz Piotr, Krakowski Oliwier, Łałak Jakub, Miłoś Igor, Szady Maksymilian, Szlęk Szymon, Jacek–Miranda Bartosz, Purski Oliwier, Zabrzyski Bartosz, Rogóż Karol, Czuchra Karol


W TYM TYGODNIU GRAJĄ!

  • autor: admin, 2015-01-20 12:53

W tym tygodniu grają

rocznik 2003: - gra wewnętrzna orlik pod balonem godz. 13.00 do 14.30 sobota
rocznik 2005: - sobota - hala Padew Narodowa godz 14.00 - 17.00 sparing z zespołem ze Straszęcina 
 niedziela gra wewnętrzna orlik pod balonem godz. 13.00 do 14.30
rocznik 2007:
Soccer Cup`15: niedziela 25.01.2015 od godziny 9:00 w Ropczycach
rocznik 2008:
O Puchar Burmistrza Jasła: niedziela 25.01.2015 od godziny 9:00 w Jaśle

GALMET CUP DLA SANOKA

  • autor: admin, 2015-01-19 09:50

Glamet Cup dla Sanoka

Piąte miejsce w turnieju Galmet Cup 2015 zajęła nasza drużyna, najlepsi okazali się zawodnicy Ekoballu Sanok, który w finale pokonali po rzutach karnych Tomasovię Tomaszów Lubelski. Tytuł MVP turnieju trenerzy przyznali zawodnikowi APPN – Krystianowi Rogóżowi.

 

Skład AP PN: Wojciech Kasprzak, Kacper Miśtura, Przemysław Wych, Michał Szymański, Bartosz Ogiba, Jakub Żala, Krystian Rogóż, Mikołaj Gacek, Bartek Ząbek, Mateusz Tabor, Patryk Śledziona, Kacper Strugała, Kacper Bauer, Kacper Maziarz, Filip Drwal, Wiktor Gargała, Michał Surdej, Igor Chmura, Mateusz Jankowski

 

1. Ekoball Sanok

2. Tomasovia Tomaszów Lubelski

3. Szesnastka Przemyśl

4. Siarka Tarnobrzeg

5. AP Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec

6. DAP Dębica

7. Garbarnia Kraków

8. Polonia Kraków

9. AP Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec B

10. Wisłoka Dębica

 

z Wisłoką Dębica 4:0

z Ekoballem Sanok 0:2

z Siarką Tarnobrzeg 1:1

z Polonią Kraków 3:0

z DAP Dębica 0:0 i w karnych 2:0


Archiwum aktualności


Partner techniczny

Reklama

Wspierają nas

 

 

 

 

 

 

 

DANE ADRESOWE

dane

Losowa galeria

Turniej o puchar prezydenta Mielca rocznik 2005 10.02.2013
Ładowanie...

Najnowsza galeria

DAP FOOTBALL FESTIVAL ROCZNIK 2003 ORAZ 2005- DĘBICA 27.04.2013
Ładowanie...

Partnerzy medialni

leliwa