|
Treningi w naszej AKADEMII odbywają się:
Rocznik 2003 trenuje na Euroboisku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 15:45, nr kontaktowy 792017797
Rocznik 2004 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 50701933
Rocznik 2005 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 603034174
Rocznik 2006/07 trenuje na Euroboisku we wtorki i czwartki o godzinach 15:45 i 16:45, nr
kontaktowy 606921990
Rocznik 2008 i młodsi trenuje na Orliku w poniedziałki o 16:00 i 17.00 oraz środy o 17:30
W OKRESIE ZIMOWYM TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ WG. HARMONOGRAMU:
rocznik 2003
hala przy SP nr 13 poniedziałki, środy i piątki o 16:00
rocznik 2004
hala przy SP nr 11 w środy o 16:00 i piątki o 17:00
rocznik 2005
hala przy ZST- wtorek godz.16.45 ul.Jagiellończyka
czwartek godz.16.45 hala przy ZST ul.Jagiellończyka
rocznik 2006
hala przy SP nr 11 w poniedziałki i czwartki o 16:00
rocznik 2007
hala przy szkole w Chorzelowie wtorki i czwartki 16:30 i 17:30
rocznik 2008
hala przy szkole w Chorzelowie w środy i piątki 16:00 i 17:00
rocznik 2009
poniedziałki w hala przy szkole w Chorzelowie- godz.16:00 i 17:00
środy hala przy SP -9 godz.16.00 i 17.00
grupa łączona 2004-2005
hala przy ZST poniedziałki i środy o 17:00
dzisiaj: 27, wczoraj: 100
ogółem: 754 079
statystyki szczegółowe
W sobotę 26.04.2014 od godz.10.00 na Gryfie zaczynamy kolejkę spotkań w ramach ligi orlika młodszego. W turnieju tym zagrają dwa zespoły pierwszy rocznika 2004 a drugi rocznika 2005.Zbiórka na Gryfie godz.9.20.W rozwinięciu newsa podane są składy rocznika 2005 gdzie pierwszy weźmie udział w turnieju na Gryfie,a drugi uda się do Dębicy na DAP FOOTBALL Festival.Grupa udająca się do Dębicy wyjazd z Borku- stacja Orlen godz.8.40,Smoczka przy C.h.Orzech godz.8.50
W ROZWINIĘCIU NEWSA ROZPISKA TURNIEJOWA NA GRYFIE ORAZ SKŁADY DRUŻYN NA TURNIEJ DO DĘBICY ORAZ MIELCA:
ROCZNIK 2004 DĘBICA
1.MIŚTURA KACPER 1.Skowron Krystian
2.KASPRZAK WOJCIECH 2 .Bańka Kamil
3.SZCZUR KONRAD 3.Sowa Jakub
4.SZCZUR KACPER 4.Cichoń Mateusz
5.OGIBA BARTOSZ 5.Galas Oliwer
6.ROGÓŻ KRYSTIAN 6.Gorazd Karol
7.ŻALA JAKUB 7.Cibicki Bartosz
8.BAWOŁ TOBIASZ 8.Wrzesień Mikołaj
9.TABOR MATEUSZ 9.Przywara Mikołaj
10.STRUGAŁA KACPER 10.Lampart Wiktor
11.GACEK MIKOŁAJ 11.O'hara Jakub
12.SURDEJ MICHAŁ 12.Chęciński Hubert
13.SZYMAŃSKI MICHAŁ 13.Żółkiewicz Filip
14.BAUER KACPER 14.Dobosz Krzysztof
15.ŚLEDZIONA PATRYK 15.Wójcik Jakub
16.JANKOWSKI MATEUSZ 16.Chojecki Jakub
17.Zięba Hubert
18.Markowski Paweł
20.Ozimek Filip
21.Mazur Konrad
22.Niemczura Olaf
23.Ryba Daniel
24.Chojnacka Wiktoria
MIELEC -GRYF
Kwiatkowski Kamil-br
1.Rataj Wiktor
2.Kulpa Kacper
3.Cyganowski Kacper
4.Małek Aleksander
5.Stec Jakub
6.Kołacz Oliwer
7.Lewandowski Paweł
8.Czajkowski Adrian
9.Misiak Kacper
10.Mroczka Bartek
11.Cyganowska Oliwia
Rocznik 2003: Śledziona, Jurkowski, Sobczak, Gera, Szumełda, Markowski, K.Kubicki, E.Kubicki, Koza, Małek, Strycharz, Ogiba, Pszeniczny, Turkot, Miłoś, Chojnacki, Sztuka, Chmura
ROZPISKA TURNIEJOWA W DN.26.04.2014
WYNIK
10.00 | MOSIR I | * | CZARNOVIA |
10.00 | MOSIR II | * | RZEMIEŚL. |
10.20 | BORKOVIA | * | PUSTYNIA |
10.20 | ŻYRAKÓW | * | KAMIONKA |
10.40 | CZARNOVIA | * | KAMIONKA |
10.40 | PUSTYNIA | * | ŻYRAKÓW |
11.00 | RZEMIEŚL. | * | BORKOVIA |
11.00 | MOSIR I | * | MOSIR II |
11.20 | MOSIR II | * | CZARNOVIA |
11.20 | BORKOVIA | * | MOSIR I |
11.40 | ŻYRAKÓW | * | RZEMIEŚL. |
11.40 | KAMIONKA | * | PUSTYNIA |
12.00 | CZARNOVIA | * | PUSTYNIA |
12.00 | RZEMIEŚL. | * | KAMIONKA |
12.20 | MOSIR I | * | ŻYRAKÓW |
12.20 | MOSIR II | * | BORKOVIA |
12.40 | BORKOVIA | * | CZARNOVIA |
12.40 | ŻYRAKÓW | * | MOSIR II |
13.00 | KAMIONKA | * | MOSIR I |
13.00 | PUSTYNIA | * | RZEMIEŚL. |
13.20 | CZARNOVIA | * | RZEMIEŚL. |
13.20 | MOSIR I | * | PUSTYNIA |
13.40 | MOSIR II | * | KAMIONKA |
13.40 | BORKOVIA | * | ŻYRAKÓW |
14.00 | ŻYRAKÓW | * | CZARNOVIA |
14.00 | KAMIONKA | * | BORKOVIA |
14.20 | PUSTYNIA | * | MOSIR II |
14.20 | RZEMIEŚL. | * | MOSIR I |