|
Treningi w naszej AKADEMII odbywają się:
Rocznik 2003 trenuje na Euroboisku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 15:45, nr kontaktowy 792017797
Rocznik 2004 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 50701933
Rocznik 2005 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 603034174
Rocznik 2006/07 trenuje na Euroboisku we wtorki i czwartki o godzinach 15:45 i 16:45, nr
kontaktowy 606921990
Rocznik 2008 i młodsi trenuje na Orliku w poniedziałki o 16:00 i 17.00 oraz środy o 17:30
W OKRESIE ZIMOWYM TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ WG. HARMONOGRAMU:
rocznik 2003
hala przy SP nr 13 poniedziałki, środy i piątki o 16:00
rocznik 2004
hala przy SP nr 11 w środy o 16:00 i piątki o 17:00
rocznik 2005
hala przy ZST- wtorek godz.16.45 ul.Jagiellończyka
czwartek godz.16.45 hala przy ZST ul.Jagiellończyka
rocznik 2006
hala przy SP nr 11 w poniedziałki i czwartki o 16:00
rocznik 2007
hala przy szkole w Chorzelowie wtorki i czwartki 16:30 i 17:30
rocznik 2008
hala przy szkole w Chorzelowie w środy i piątki 16:00 i 17:00
rocznik 2009
poniedziałki w hala przy szkole w Chorzelowie- godz.16:00 i 17:00
środy hala przy SP -9 godz.16.00 i 17.00
grupa łączona 2004-2005
hala przy ZST poniedziałki i środy o 17:00
dzisiaj: 48, wczoraj: 12
ogółem: 753 005
statystyki szczegółowe
Na zaproszenie klubu sportowego Orzełek Przeworsk w niedzielny poranek 08.02.2015 udaliśmy się na turniej " O Puchar Burmistrza Przeworska.Trener Cyganowski miał możliwość "wystawienia do boju' dwa zespoły- żółty i czerwony.Bardzo dobrze spisały się obydwa zespoły ;zespół żółtych wygrał cały turniej, a zespół czerwonych zajął VI miejsce gdzie przy odrobinie szczęścia mógł zagrać w półfinale.Turniej stał na bardzo dobrym poziomie,a nasi chłopcy pokazali że zaliczają się do czołówki podkarpackich drużyn.
Wyniki zespołów
czerwoni: APN -Pogoń Leżajsk 0:0,APN-Hetman Zamość2:2(po bardzo dobrym meczu gdzie prowadziliśmy 1:0i2:1-bramki Mikiera M.x2),APN-Grunwald Budziwój 0:1, APN -Orzełek Przeworsk 3:2(Mikiera M.x2,Stachula H)
w meczu o V miejsce APN - FA Jarosław 0:1
żółci: APN - FA Jarosław 0:0,APN - Junior Łańcut 2:0 (Małek A,Mazur K),APN -Piaścik 4:1(Niemczura Ox3,Ryba D) APN - Orzełek 0:3, półfinał z niepokonanym do tej pory Hetmanem Zamość liderem grupy B
APN - Hetman 1:0 (Małek A), finał z gospodarzami Orzełkiem Przeworsk; APN - Orzełek 1:0 (Kołacz O)
Najlepszym zawodnikiem imprezy został nasz zawodnik – Jakub Stec.
Bardzo dobry występ rocznika 2005 który z okazałym pucharem wraca do domu GRATULUJEMY.
Zdjęcia już wkrótce.
Sklad:Ryś A,Kołacz O,Wrzesień M,Kwiatkowski K,Pablo Miranda,Małek A,Cyganowski K,Stec J,Ryba D,Niemczura O,Dobosz K,Mazur K,Marek B,Mikiera M,Stachula H, W,Misiak K,Czajkowski A,Cyganowska O
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
rocznika 2005
08.02.2015 , PRZEWORSK
Drużyny biorące udział w turnieju:
Harmonogram turnieju
Lp | .GRUPA A | Lp. | GRUPA B |
1. | Orzełek Biały | 1 | Orzełek Czerwony |
2. | APN II Mielec | 2 | APN I Mielec |
3. | FA Jarosław | 3 | Hetman Zamość |
4. | Piast Tuczempy | 4 | Grunwald Budziwój |
5. | Junior Łańcut | 5 | Pogoń Leżajsk |
Lp | Godzina meczu: | Grupa | Drużyny: | Wynik: | |
1. 2. | 9.00-9.14 9.15-9.29 | A | APN II Mielec- Junior Łańcut FA Jarosław- Piast Tuczempy | 2:0 | |
3. 4. | 9.30-9.44 9.45-9.59 | B | APN I Mielec- Pogoń Leżajsk Hetman Zamość- Grunwald Budziwój | 0:0 | |
5. 6. | 10.00-10.14 10.15-10.29 | A | Orzełek Biały- Junior Łańcut APN II Mielec- FA Jarosław | 0:0 | |
7. 8. | 10.30-10.44 10.45-10.59 | B | Orzełek Czerwony- Pogoń Leżajsk APN I Mielec- Hetman Zamość | 2:2 | |
9. 10. | 11.00-11.14 11.15-11.29 | A | Orzełek Biały- Piast Tuczempy Junior Łańcut- FA Jarosław |
| |
11. 12. | 11.30-11.44 11.45-11.59 | B | Orzełek Czerwony- Grunwald Budziwój Pogoń Leżajsk- Hetman Zamość
|
| |
13. 14. | 12.00-12.14 12.15-12.29 | A | Orzełek Biały- FA Jarosław Piast Tuczempy- APN II Mielec | 1:4 | |
15. 16. | 12.30-12.44 12.45-12.59 | B | Orzełek Czerwony- Hetman Zamość Grunwald Budziwój- APN I Mielec | 1:0 | |
17. 18. | 13.00-13.14 13.15-13.29 | A | Orzełek Biały- APN II Mielec Piast Tuczempy- Junior Łańcut | 3:0 | |
19. 20. | 13.30-13.44 13.45-13.59 | B | Orzełek Czerwony- APN I Mielec Grunwald Budziwój- Pogoń Leżajsk | 2:3 | |
Faza finałowa turnieju | |||||
21. | 14.00-14.14 | 5A-5B |
|
| |
22. | 14.15-14.29 | 4A-4B |
|
| |
23. | 14.30-14.44 | 3A-3B | APN Czerwoni- Fa Jarosław | 0:1 | |
24. | 14.45-14.59 | 1B-2A | Hetma Zamość - APN II żółci | 0:1 | |
25. | 15.00-15.14 | 1A-2B | Orzełek Przeworsk - Pogoń Lezajsk | 2:0 | |
26. | 15.15-15.29 | 3 msc. | Hetman Zamość- Pogoń Lezajsk | 0:1 | |
27. | 15.30-15.44 | Finał | APN II żółci - Orzełek Przeworsk | 1:0 |