|
Treningi w naszej AKADEMII odbywają się:
Rocznik 2003 trenuje na Euroboisku w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 15:45, nr kontaktowy 792017797
Rocznik 2004 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 50701933
Rocznik 2005 trenuje na Euroboisku w środy i piątki o godzinie 19:00, nr kontaktowy 603034174
Rocznik 2006/07 trenuje na Euroboisku we wtorki i czwartki o godzinach 15:45 i 16:45, nr
kontaktowy 606921990
Rocznik 2008 i młodsi trenuje na Orliku w poniedziałki o 16:00 i 17.00 oraz środy o 17:30
W OKRESIE ZIMOWYM TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ WG. HARMONOGRAMU:
rocznik 2003
hala przy SP nr 13 poniedziałki, środy i piątki o 16:00
rocznik 2004
hala przy SP nr 11 w środy o 16:00 i piątki o 17:00
rocznik 2005
hala przy ZST- wtorek godz.16.45 ul.Jagiellończyka
czwartek godz.16.45 hala przy ZST ul.Jagiellończyka
rocznik 2006
hala przy SP nr 11 w poniedziałki i czwartki o 16:00
rocznik 2007
hala przy szkole w Chorzelowie wtorki i czwartki 16:30 i 17:30
rocznik 2008
hala przy szkole w Chorzelowie w środy i piątki 16:00 i 17:00
rocznik 2009
poniedziałki w hala przy szkole w Chorzelowie- godz.16:00 i 17:00
środy hala przy SP -9 godz.16.00 i 17.00
grupa łączona 2004-2005
hala przy ZST poniedziałki i środy o 17:00
dzisiaj: 146, wczoraj: 59
ogółem: 753 162
statystyki szczegółowe
Dziewczyny:
14.09.2015 w Przecławiu z Interem Gnojnica o godz. 17:00 - I liga Juniorek
rocznik 2003:
14.09.2015 w Mielcu z DAP Dębica o godz. 15:00 - Podkarpacka liga młodzik starszy, zbiórka o 14:15
rocznik 2004:
13.09.2105 w Nisku z Sokołem o godz. 16:00 - Podkarpacka liga młodzik młodszy
rocznik 2005:
13.09.2015 w Jaśle - turniej O Puchar Jasła- wyjazd godz.8.00 Orlen Borek ,8.15 Radomyśl stacja PKS
kadra: O'Hara J,Dobosz K,Dybus M,Marek B,Mikiera M,Rachwalik J,Wójcik J,Chojecki J,Niemczura O,Mazur K,Skowron K,Kilian W,
12.09.2015 w Pustyni - turniej Errea Liga, wyjazd o 10:30 z Borku-Orlen
rocznik 2006:
12.09.2015 w Ropczycach - turniej w ramach Podkarpackiej ligi orlika młodszego, wyjazd: Orlen-Borek 8:00 i Viva-Smoczka 8:05, kadra: M.Wilk, Ł.Wilk, Chojecki, E.Mrozik, Oleksiak, Wójcik, Maj, Walczyk, Mróz, Mikulski, Sroczyński, Lis
12.09.2015 w Pustyni - turniej Errea Liga, wyjazd: Orlen-Borek 8:00 i 8:05 Viva-Smoczka, kadra: Kusak, Kłoda, Cichoń, Jurkowski, Wdowiarz, Wybraniec, Hajduk, Siwy, Staroń, Kramarz, Peret
rocznik 2007:
12.09.2015 w Boguchwale - turniej w ramach Podkarpackiej ligi żaka starszego, wyjazd o godz. 8:15 Orlen-Borek,kadra: Miłoś Igor, Szlęk Szymon, Golba Daniel, Bauer Karol, Rogóż Karol, Krakowski Oliwier, Kowalski Kamil, Dąbrowski Bartosz, Szady Maksymilian, Roczniak Marcin, Czuchra Karol, Posłuszny Jakub, Gancarz Jan, Łałak Jakub, Zabrzyski Bartosz, Szady Nikodem, Jajkiewicz Piotr, Kozioł Bartłomiej, Krzystyniak Kacper, Kulpa Mateusz, Węgrzyn Patryk
12.09.2015 w Pustyni - turniej Errea Liga, wyjazd o godz. 8:00 Orlen-Borek i 8:05 Viva-Smoczka, kadra: Szymon Soboń, Szymon Zaręba, Brożyna Sebastian, Parkosz Norbert, Stawarz Kacper, Trojnar Jakub, Czachor Radosław, Hyjek Karol, Kaczor Szymon, Buziak Krystian, Gąska Jan, Samuś Mikołaj, Madej Marta
rocznik 2008:
12.09.2015 w Mielcu - turniej w ramach podkarpackiej ligi żaka młodszego, zbiórka o godz. 9:15 Orlik na Borku.